Tutaj znajdziesz zdjęcia wykonane w czasie naszych zajęć.
 
The following pictures were taken in 2017:
 

 

 

 

 

 

 
The following pictures were taken in 2016:

 

 

 

 

 

 

These were taken in June 2015 or during the 2014-2015 school year:
 

 

 

 

 

 

The following pictures were taken during the 2013-2014 shool year:

 

 

 

 

 

The pictures presented below were taken in June 2013

or during the 2012-2013 school year:

 

  

 

 

 

 

 These come from the 2011-2012 period:
 

 

 

 And finally a selection of pictures all taken sometime before 2011:

Typowe zadanie konwersacyjne; kursanci rozwiązują przedstawione im zadanie wykorzystując jednynie komunikację werbalną w języku angielskim Nie możesz:) zobaczyć materiału, który otrzymał Twój partner. Jedym sposobem rozwiązania zadania jest rozmowa Nauczyciel często jednynie nadzoruje rozmowę studentów. Powtórka zagadnień z ostatnich zajęć. Ciekawe, czy wszyscy wszystko pamiętają?;) Zgrana grupy dorosłych często ma w swoich szeregach także osoby jeszcze studiujące. Grupa studentów próbująca swoich możliwości na teście praktycznym.

 

Przykład małej grupy dzieci przedszkolnych. Niektórzy studencji wybierają zajęcia indywidualne. Grupa licząca od 4 do 6 studentów ma zajęcia dwa razy w tygodniu. Duży nacisk kładziemy na dobry kontakt pomiędzy nauczycielem a dziećmi, o co szczegónie łatwo w małych grupach. 'Inspektorzy policji' przesłuchują 'podejrzanego'. Zajęcia z wykorzystaniem książek i ćwiczeń kursowych.

 

Tłumaczenie zagadnień gramatycznych odbywa się, many nazieję, w sposób przyjazny dla kursantów. Ta grupa napisała 5-minutowy test na początku zajęć; wyniki były gotowe pod koniec zajęć. Często grupy dorosłych mają jedynie trzy osoby. Grupa nastolatek po zakończeniu roku szkolnego. Bardzo ważna jest dobra atmosfera na zajęciach. Kasia, podobnie jak i inni studenci, spędzą wakacje w Anglii.

 

Zajęcia indywidualne z dorosłymi często zamieniają się w dyskusję na tematy związane z ich pracą zawodową. Zaawansowana grupa mająca zajęcia dwa razy w tygodniu. Zgrana grupa, która powstała w 2001 roku i istnieje do dnia dzisiejszego. Grupa rozbrykanych dzieci na koniec roku szkolnego. Zajęcia indywidualne często przebiegają bez wykorzystywania żadnych podręczników. Wszelkie książki/ćwiczenia itp. służą najczęściej do pracy w domu, na zajęciach zaś omawiamy jedynie róznego rodzaju niejasności. Grupa ucząca się angielskiego na poziomie First Certificate.

Sprawdź swoje umiejętności

 

Placement Test